ЯК ЗАПИСАТИСЯ

Для запису до бібліотеки громадяни пред’являють паспорт або документ, що його замінює (на період відсутності паспорта), для студентів – студентський квиток, для учнів середніх шкіл – учнівський квиток, знайомляться з правилами користування бібліотекою, підписують зобов’язання їх виконувати й дають відомості для виготовлення реєстраційної картки, читацького квитка.

  Перереєстрація читачів проводиться щорічно. Оформлення реєстраційних документів користувачів платне, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.12.2011 р. № 1271 «Перелік платних послуг, які можуть надаватися закладами культури і мистецтв, заснованими на державній та комунальній формі власності» оформлення реєстраційних документів користувачів бібліотеки коштує (згідно кошторису) за одного користувача:

   - Постійний квиток на календарний рік - 20 грн.  

   - Тимчасовий квиток - 5 грн. на місяць.

 Пільгами на безкоштовну реєстрацію користуються наступні категорії користувачів:інваліди I групи, постраждалі від аварії на ЧАЕС I категорії, діти-сироти, учасники бойових дій, внутрішньо переміщені особи, діти до 14 років.

  Запис користувачів відбувається у відділі зведеного статистичного обліку та реєстрації читачів, який розташований на І поверсі бібліотеки.