«Заочний німецький абонемент (Україна)» Гете-Інституту

Проект «Заочний абонемент (Україна)» Гете-Інституту У січні 2009 року відділ літератури іноземними мовами приєднався до проекту «Заочний німецький абонемент» Інформаційного центру (бібліотека Гете-Інституту в Києві, німецький культурний центр).

 Проект спрямований на забезпечення українських регіонів сучасними й актуальними матеріалами з Німеччини і про Німеччину. Бібліотека Гете-Інституту у Києві надає свої фонди (200-300 примірників) у тимчасове користування читачам Житомирської ОУНБ ім. О. Ольжича строком на 6 місяців. На абонемент видаються книги, компакт-диски, CD-ROM-и, відеокасети, окремі DVD та настільні ігри.

 З наданих Гете-Інститутом каталогів користувачі можуть вибрати цікаві для них матеріали і замовляти у користування.

 Завдяки партнерській підтримці Гете-Інституту у Києві та діяльності проекту «Заочний німецький абонемент» відділ літератури іноземними мовами може надавати інформацію про Німеччину, інформувати про вивчення німецької мови, сприяти розвитку німецько-українських культурних зв’язків, надавати електронний ресурс «Бібліотка Onleihe».

Гете-Інститут в Україні:

вул. Волоська, 12/4 04070 Київ

тел.: (044) 496 12 80

факс: (044) 496 97 89

http://www.goethe.de/ukraine

e-mail: bibl@kiew.goethe.org

 Завітайте у відділ літератури іноземними мовами Житомирської обласної універсальної бібліотеки ім. О. Ольжича за адресою: Новий бульвар, 4, І-й поверх, кімн. 16. Тел.: (0412)42-15-87.

Ласкаво просимо!