Безперервна бібліотечна освіта

  В розділі подано інформацію про заходи з підвищення кваліфікації бібліотечних фахівців області, яка включає в себе: опис заходу, програму проведення та фоторепортаж.

Обласна школа методиста «Методичний супровід бібліотечної діяльності територіальних громад під час війни»

Протягом двох днів, 28-29 травня 2024 року, 80 бібліотечних фахівців Житомирської області проходили навчання в Обласній школі методиста «Методичний супровід бібліотечної діяльності територіальних громад під час війни», організованій працівниками науково-методичного відділу ЖОУНБ ім. О. Ольжича. Захід відбувся у форматі Zoom-конференції.

Тренінг «Аналіз потреб громади та послуги бібліотек»

10 квітня 2024 року в Черняхівській центральній книгозбірні, під час робочого методичного візиту, від завідуючої НМВ ОУНБ – Оксани Костюченко та головного методиста НМВ ОУНБ – Галини Козаченко було проведено тренінг для бібліотечних фахівців Черняхівської ТГ «Аналіз потреб громади та послуги бібліотек». 

«Школа професійного навчання»

27 березня 2024 року відбулися чергові заняття Школи професійного навчання для працівників Житомирської ОУНБ ім. О. Ольжича. Цього дня програма  Школи була представлена  Днем краєзнавства «Наші земляки - лауреати премії ім. І.Огієнко» та тренінгом «Як подолати стрес та зберегти ментальне здоров’я».

Zoom-конференція

Звітність та планування у публічних бібліотеках Житомирщини: досвід, актуальні питання, перспективи»

29 лютого 2024 року в секторі «Інтернет-центр» ЖОУНБ імені Олега Ольжича науково-методичним відділом було проведено zoom-конференцію за темою «Звітність та планування у ПБ Житомирщини: досвід, актуальні питання, перспективи» з циклу заходів Школи професійного навчання для бібліотекарів Житомирської області.

Тренінг «Як виграти в інформаційній війні»

17 грудня 2023 року, в рамках  Школи професійного навчання, головний бібліотекар НМВ ЖОУНБ, Галина Козаченко, провела тренінг з фахівцями бібліотеки Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова за темою «Як виграти в інформаційній війні».

Сторінки