Новини

«Смартфон – твій smart-друг»

Експрес-курс

26 лютого 2024 року в секторі «Інтернет-центр» ЖОУНБ ім. О. Ольжича продовжилося навчання з експрес-курсу «Смартфон – твій smart-друг»  за темою «Дія: цифрова освіта, державні послуги, мобільний додаток».

«Мова — серце нації»

Мовна вікторина

Щорічно, 21 лютого, святкуємо Міжнародний день рідної мови.

21 лютого 2024 року на базі сектора «Інтернет-центр» ЖОУНБ ім. О. Ольжича було проведено мовну вікторину «Мова — серце нації» для учнів початкових класів ліцею №23.

До Дня Героїв Небесної Сотні

Літературна композиція за участі дитячої театральної студії «ВІЗАВІ» та народного ансамблю танцю «Посмішка» «Непереможні»

20 лютого 2024 року у відділі мистецтв ЖОУНБ ім. О. Ольжича учасники дитячої театральної студії «ВІЗАВІ» (керівник — Оксана Рогутська) і народного ансамблю танцю «Посмішка» (керівник — Тетяна Андьонова) виступили з літературною композицією «Непереможні».

До Дня Героїв Небесної Сотні

Вечір пам’яті «Ангели Майдану»

20 лютого 2024 року відділ краєзнавства бібліотеки провів в арт-вітальні вечір пам’яті «Ангели Майдану», приурочений 10-й річниці подвигу Героїв Небесної Сотні.

«Базові навички з комп’ютерної грамотності»

Заняття з курсу комп’ютерної грамотності

20 лютого 2024 року в ЖОУНБ імені О. Ольжича в секторі «Інтернет-центр» відбулося заняття з курсу комп’ютерної грамотності «Базові навички з комп’ютерної грамотності» за темою «Інтернет та інформаційна безпека».

Садок навесні

Засідання клубу «Садівник»

19 лютого 2024 року у відділі виробничої літератури ЖОУНБ ім. О. Ольжича відбулося засідання клубу «Садівник».

Сьогодні продовжили тему обрізки дерев та кущів в саду, а також обговорили оновлення саду навесні.