Новини

«Шануй своїх Героїв»

Інформаційна година

Щорічно 23 травня в Україні відзначають неофіційне свято - День Героїв України. Цього дня наша держава вшановує пам'ять усіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність, а зараз ведуть боротьбу проти російських загарбників за нашу свободу. 

«Здоровий спосіб життя: харчуємося правильно!»

Презентація

Презентація на тему здорового харчування відбулась у відділі спеціалізованої медичної літератури 21 травня 2024 року. Презентацію провів завідувач відділу профілактики неінфекційних хвороб Житомирського обласного центру контролю і профілактики хвороб Сергій Березовський.

«День студента - історика»

День фахівця

21 травня 2024 року відділом наукової інформації та бібліографії спільно з відділом краєзнавства був проведений День фахівця на тему «День студента - історика»

«Олег Ольжич і Житомирщина»

Краєзнавча зустріч приурочена Дню Героя

20 травня 2024 року  у відділі краєзнавства ЖОУНБ ім. О.Ольжича  відбулась краєзнавча зустріч «Олег Ольжич і Житомирщина», приурочена Дню Героя з учнями професійно-технічного ліцею ЖОР. 

«Німецька мова в родинному колі»

Засідання клубу

19 травня 2024 року у відділі літератури іноземними мовами бібліотеки імені Олега Ольжича пройшло навчання з німецької мови на тему: "Банк та банківські операції". 

Дискусійний клуб від "Центру розвитку молоді"

18 травня 2024 року в Інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» спільно з Громадською Організацією "Центр розвитку молоді" відбулася захоплююча дискусія, присвячена Євробаченню 2024.